Nowe usługi

Szanowni klienci, aktualnie pracujemy nad aktualizacją strony pod kątem nowym usług – makijaż permanentny, medycyna estetyczna, infuzja tlenowa, mezoterapia hiperbarycznym tlenem, miękki laser, mikroprądy, fale radiowe, stylizacja paznokci – hybryda, żel, tytan, zdobnictwo. Zanim to nastąpi zapraszamy serdecznie na nasz profil na facebooku https://www.facebook.com/trychologiakosmetologiaslupsk/ gdzie mogą Państwo śledzić na bieżąco rozwój naszego gabinetu 🙂 Prosimy o […]

Wyzwanie LATO z TRYCHODERM. Rabat na zabiegi Karboksyterapii

Podejmij wyzwanie i przygotuj swoje ciało do lata z TRYCHODERM. W kwietniu zapraszamy na innowacyjny i przełomowy zabieg Karboksyterapii medycznym dwutlenkiem węgla z rabatem – 20% na serię zabiegów dotyczących problemów estetycznych skóry ciała:
– cellulit
– rozstępy
– nadmiar tkanki tłuszczowej / modelowanie sylwetki
– wiotkość skóry

Umów się z naszym kosmetologiem na bezpłatne konsultacje kwalifikacyjne do zabiegów 513-712-752 […]

BOŻONARODZENIOWE BONY UPOMINKOWE

Skomponuj bon samodzielnie wybierając kwotę, którą bliska osoba będzie mogła przeznaczyć na dowolny cel lub wybierz zabieg z naszej oferty.

Proponujemy także kilka pakietów promocyjnych, które z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa:
1. Relaksacyjny masaż twarzy zakończony maską algową dostosowaną do potrzeb skóry – 50 zł (cena regularna 60 zł)
2. Peeling kawitacyjny, serum z witaminą C, maska […]

Polskie Stowarzyszenie Trychologiczne

Z przyjemnością informujemy, że nasz trycholog – mgr Ewelina Cywińska została Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Za nami także I Kongres Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Wracamy z niego pełni nowych doświadczeń, energii oraz pomysłów w zakresie rozwoju trychologii. Szerokie grono specjalistów z którymi mieliśmy okazję się poznać oraz wymienić doświadczeniami sprawiło, że na pewno będziemy stałym bywalcem Kongresu. […]

Bezpłatne konsultacje z marką PEEL MISSION

Chcesz podarować swojej skórze profesjonalną pielęgnację, ale nie wiesz jaki zabieg jest dla niej odpowiedni? Pomożemy! Zapraszamy na konsultacje z ekstra rabatem.
Ilość miejsc ograniczona

Trichoskop Dino-Lite – nasze nowe narzędzie do pracy

Od dziś dysponujemy nowym narzędziem do diagnostyki trychologicznej. Trichoskop Dino-Lite umożliwia nam szczegółowe badanie skóry głowy, korzeni włosów (zwanych potocznie „cebulkami”) oraz samego włosa. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu możemy opisywać, katalogować, archiwizować obrazy oraz oceniać postępy leczenia.

Jesteśmy szczęśliwi, że trychologia w Polsce rozwija się w tak dynamiczny sposób. Nowe narzędzia do pracy to jeszcze większe szanse […]

ZBADAJ ZNAMIONA PO LECIE – druga odsłona walki z czerniakiem w gabinecie TRYCHODERM

Już po raz drugi serdecznie zapraszamy na częściowo sponsorowane, profilaktyczne badania znamion skórnych w ramach profilaktyki czerniaka. Badania odbywać się będą w wybrane dni w miesiącu październiku. Koszt dla pacjenta to 30 zł. Konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu 513-712-752.

 

Nowe produkty w gabinecie. TRICHOBLOKER – Ochrona skóry głowy w trakcie farbowania

Związki chemiczne znajdujące się w farbach do włosów oraz płynach do rozjaśniania lub trwałej ondulacji, aby osiągnąć oczekiwany efekt, muszą silnie oddziaływać na martwą strukturę włosów.
Niestety, bardzo negatywnie wpływają też na skórę głowy oraz cebulki włosów. Przed zastosowaniem tych zabiegów niezbędne jest zabezpieczenie skóry głowy i mieszków włosowych.
Ochrona skóry głowy jest szczególnie istotna w przypadku, […]

Pierwsza wizyta u trychologa

Konsultacja trychologiczna to pierwszy i niewątpliwie najważniejszy etap w drodze po zdrową skórę głowy i piękne włosy. Korzystają z niej nie tylko osoby z problemami w obrębie skóry głowy i włosów, ale także tacy, którzy chcą poznać jej fizjologię i wprowadzić do pielęgnacji nieco więcej niż szampon czy preparaty stylizacyjne.

Na podstawie przeprowadzonej konsultacji trycholog określa […]

Kolejne szkolenia za nami

Z przyjemnością informujemy, że nasz personel uczestniczył w konferencji DERMATOLOGIA ESTETYCZNA, MEDYCYNA PRZECIWSTARZENIOWA, KOSMETOLOGIA – WYZWANIA w dniach 26-27.06 w Gdyni . Konferencja dała nam możliwość poznania nowych trendów w medycynie estetycznej i kosmetologii oraz wymiany doświadczeń z innymi specjalistami. Ponadto uczestniczyliśmy w szkoleniu z zakresu diagnostyki chorób włosów, poszerzając tym samym umiejętności w zakresie […]