Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to spektakularna poprawa kondycji naszej skóry, bez interwencji chirurgicznej. Zabieg polega na nieinwazyjnym, powierzchownym wstrzykiwaniu małych dawek substancji aktywnych do skóry. Dzięki temu, omijamy barierę naskórkową, przez którą substancje zawarte w kosmetykach przenikają w niewielkich ilościach. Substancje używane w trakcie zabiegu dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Należy podkreślić, że już sam proces powierzchownego nakłuwania działa korzystnie na proces odnowy biologicznej naszej skóry.

Wskazania do mezoterapii igłowej

 • biorewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu i ciała
 • ujędrnienie, lifting skóry
 • nawilżenie skóry
 • odżywienie skóry
 • profilaktyka starzenia się skóry
 • spłycenie zmarszczek
 • eliminowanie cellulitu
 • redukcja rozstępów
 • łysienie i nadmierna utrata włosów

Zalety mezoterapii

 • metoda niechirurgiczna, bezpieczna
 • długotrwały rezultat
 • widoczne efekty już po 1 zabiegów
 • opóźnienie efektów starzenia
 • zabiegi mezoterapii można łączyć z innymi zabiegami z zakresu kosmetologii czy dermatologii estetycznej – uzyskujemy dzięki temu lepszy i szerszy zakres terapeutyczny

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Częstotliwość zabiegu mezoterapii igłowej uzależniona jest od okolicy i problemu. Zapraszamy do gabinetu na bezpłatną konsultacje w trakcie której nasz kosmetolog oceni problem, zakwalifikuje Państwa do zabiegu, ustali ilość i częstotliwość zabiegów oraz odpowie na pytania.

Mezoterapię igłową możemy łączyć z innymi zabiegami, co umożliwia nam osiągnięcie zadowalających efektów nawet w zakresie poważnych problemów estetycznych.

Rodzaje zabiegów

Amalian Balance (1ml/2ml)

Mezoterapia nieusieciowanym kwasem hialuronowym.

Amalian Balance jest jednofazowym, medycznym żelem o dużym stężeniu kwasu hialuronowego (12 mg/ml), nazywanego „eliksirem młodości” ze względu na niezwykłe właściwości do wiązania cząsteczek wody w organizmie. Zastosowany w procedurze mezoterapii igłowej, czyli jednej z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod przywracania skórze rewelacyjnego wyglądu, pozwala nam na uzyskanie efektu odświeżenia i odmłodzenia skóry z natychmiastowym efektem. Amalian Balance to odżywienie, odmłodzenie, nawilżenie skóry twarzy, szyi dekoltu oraz dłoni.

Zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępach 14 dni.

Filorga NCTF 135 HA (3 ml)

Najwyższej jakości, medyczny koktajl do mezoterapii igłowej o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych. Profilaktyka skóry wiotkiej, zmęczonej, starzejącej się.

Wysoką jakość zabiegów oraz uzyskanie pożądanych efektów zapewnia doskonały skład chemiczny preparatu:

– kwas hialuronowy (5 mg/ml)

–  13 witamin

– 23 aminokwasy

– 6 składników mineralnych

– 6 koenzymów

– 5 kwasów nukleinowych

– 2 czynniki redukujące

Wskazania: intensywna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze.

Produkty NCTF 135 i NCTF 135HA zostały poddane obiektywnym badaniom klinicznym z użyciem aparatury medycznej, które dowiodły skuteczności preparatów w zakresie zmniejszenia głębokości zmarszczek, rozświetlenia skóry, poprawy elastyczności, zwężenia porób, poprawy gęstości skóry oraz jej nawilżenia.

Zaleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.

Filorga NCTF 135 (3 ml)

Najwyższej jakości, medyczny koktajl do mezoterapii igłowej przeciwdziałający starzeniu się skóry.

Wysoką jakoś zabiegów oraz uzyskanie pożądanych efektów zapewnia doskonały skład chemiczny preparatu:

– kwas hialuronowy (0,025mg/ml)

– 13 witamin

– 23 aminokwasy

– 6 składników mineralnych

– 6 koenzymów

– 5 kwasów nukleinowych

– 2 czynniki redukujące

Wskazania: rewitalizacja, nawilżenie zmęczonej, matowej skóry, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, poprawa kolorytu skóry.

Produkty NCTF 135 i NCTF 135HA zostały poddane obiektywnym badaniom klinicznym z użyciem aparatury medycznej, które dowiodły skuteczności preparatów w zakresie zmniejszenia głębokości zmarszczek, rozświetlenia skóry, poprawy elastyczności, zwężenia porób, poprawy gęstości skóry oraz jej nawilżenia.

Zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.

Revitacare HairCare 5ml

Mezoterapia igłowa to skuteczna broń w walce z z problemem słabych, matowych, cienkich, pozbawionych blasku włosów, wypadania włosów, łysienia oraz łojotokowych stanów zapalnych skóry głowy. Zabieg polega na nieinwazyjnym, powierzchownym wstrzykiwaniu małych dawek substancji aktywnych do skóry. Dzięki temu, omijamy barierę naskórkową, przez którą substancje zawarte w kosmetykach przenikają w niewielkich ilościach.

Ravitacare HairCare to unikatowy produkt zawierający naturalne składniki aktywne. Dzięki swojej luksusowej formule koktajl do mezoterapii może pomóc w wielu problemach związanych z włosami, takimi jak:
• słabe, matowe, włosy,
• wypadające włosy,
• owłosiona skóra głowy z problemami nadmiernego łojotoku i łupieżu.

Zastosowanie koktajlu RevitaCare HairCare do mezoterapii owłosionej skóry głowy gwarantuje poprawę naturalnych przebiegów biologicznych na każdym etapie wzrostu włosa. Normalizuje funkcje skóry, eliminuje przesuszanie i przetłuszczanie, a także głęboko odżywia i rewitalizuje.

Dodatkowe informacje
CENNIK
UMÓW TERMIN