Rodzaje zabiegów

Trychologiczne zabiegi pielęgnacyjne

Pielęgnacyjne zabiegi trychologiczne mogą być prowadzone w serii jako standardowa procedura terapeutyczna, uzupełnienie leczenia farmakologicznego, profilaktycznie oraz w celach pielęgnacyjnych dla każdego, niezależnie od problemu.

TrichoTherapy 4.0 NOWOŚĆ

TrichoTherapy to ekskluzywne narzędzie trychologiczne bazujące na czterech technologiach:

  • infuzja tlenowa
  • mezoterapia hiperbarycznym
  • tlenembio-photon electricity
  • bipolar RF
Dodatkowe informacje

Mezoterapia igłowa skóry głowy Revitacare HairCare 5ml

Mezoterapia igłowa to skuteczna broń w walce z z problemem słabych, matowych, cienkich, pozbawionych blasku włosów, wypadania włosów, łysienia oraz łojotokowych stanów zapalnych skóry głowy. Zabieg polega na nieinwazyjnym, powierzchownym wstrzykiwaniu małych dawek substancji aktywnych do skóry. Dzięki temu, omijamy barierę naskórkową, przez którą substancje zawarte w kosmetykach przenikają w niewielkich ilościach.

Dodatkowe informacje

Dr Cyj – peptydowa terapia włosów NOWOŚĆ

Pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów. Dr Cyj to unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego, podawanych w formie wkłuć, która hamuje wypadanie oraz stymuluje odrastanie włosów, zagęszcza je i pogrubia. Innowacyjność preparatu polega na opatentowanej technologii przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych, która działa do 14 dni po aplikacji.

Dodatkowe informacje

Infuzja tlenowa łodygi włosa

Zabieg polega na równoczesnym wtłaczaniu w łodygę włosa hiperbarycznego tlenu oraz składników aktywnych zawartych w ampułkach dedykowanych do rekonstrukcji, odbudowy i ochrony włosa. Podany w ten sposób preparat bardzo skutecznie wnika w głębsze struktury łodygi włosa, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Dodatkowe informacje

Karboksyterapia

Karboksyterapia, czyli terapia medycznym dwutlenkiem węgla (nazywanym „cudownym gazem”) okrzyknięta została przełomem w trychologii. Zabieg jest mało inwazyjny, a jego skuteczność została potwierdzona klinicznie. Karboksyterapia polega na śródskórnym lub podskórnym, precyzyjnym podawaniu kontrolowanych dawek czystego, medycznego dwutlenku węgla.

 

Dodatkowe informacje

Darsonwalizacja

Darsonwalizacja jest zabiegiem wykorzystującym prądy wysokiej częstotliwości – tzw. d`Arsonwala. Działają bakteriobójczo oraz stymulują i poprawiają krążenie w obrębie skóry głowy.

Dodatkowe informacje

Naświetlanie UVB-311 nm

W terapii skóry głowy stosuje się naświetlanie promieniowaniem UVB o długości fali 311 nm. Zwykle naświetlania stanowią dodatkową formę terapii i prowadzone są równolegle z leczeniem farmakologicznym i/lub innymi zabiegami trychologicznymi.

Dodatkowe informacje
CENNIK
UMÓW TERMIN