Laser 3d Alexander

Najnowocześniejszy laser z 3 długościami fali laserowej, do depilacji włosów 755nm+810nm+1064nm.​​​​​​​

 

Laser 3D to innowacyjna technologia 3w1 stanowiąca połączenie lasera alexandrytowego 755nm, diodowego 808nm i neodymowo-yagowego 1064nm. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo zabiegu oraz bardzo duży komfort. Zabieg jest prawie bezbolesny i można go porównać do malowania po skórze pacjenta głowicą zabiegową.

 

Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej w urządzeniu możemy bez trudu pozbyć się zbędnych włosów. Możemy wykonywać bezpieczne i skuteczne zabiegi na skórze o każdym kolorycie, możemy usuwać jaśniejsze i rude włosy, które bywają wyzwaniem dla innych tego typu urządzeń.

Kluczowym elementem usuwania zbędnego owłosienia jest niszczenie cebulek włosa, dzięki czemu możemy osiągnąć szybkie efekty gładkiej skóry.

 

Zabieg można wykonać zarówno na całe ciało, ale także na fragment obszaru zabiegowego (np. pachy, bikini, wąsik)

 

Najnowszej generacji laser diodowy 3D wyróżnia się wysoką skutecznością, a także możliwością wykonywania go przez cały rok, niezależnie od fototypu skóry i koloru włosów.

 

W zależności od koloru i grubości włosa pacjenta zaleca się wykonanie kilku zabiegów. Zwykle wykonuje się serię 3-4 zabiegów w odstępie 4-8 tygodni.

Ten zabieg jest dla Ciebie, jeśli:

 

opis dostępny wkrótce

-

 

 

Efekty:

 

opis dostępny wkrótce

-

 

 

 

Przeciwwskazania:

 

opis dostępny wkrótce

UMÓW SIĘ ONLINE

UMÓW SIĘ ONLINE

ul. Orląt Lwowskich 2, 76-200 Słupsk

ADRES

DERMATOLOG

TRYCHODERM

KONTAKT

SZKOLENIA TRYCHOLOGICZNE

REGULAMIN WIZYT

UMAWIANIE WIZYT